تبلیغات
بنیاد اسکریمز (بنیاد فریاد ها ) - مایکل جکسون - با خاطرات مایکل

با خاطرات مایکل

 

نوشته شده توسط:طرفداران مایکل جکسون

مایکل جکسون به وعده خود عمل نمود و سرانجام در روز 27 آگوست به روی صحنه رفت . او علی رغم گرمای طاقت فرسای هوا تمام ذرات وجود و انرژی خودش رو در این اجرا ریخت و یکی از بهترین کنسرتهایی که من تا به حال از او دیده بودم را به نمایش درآورد . واکنش جمعیت در مقابل این اجرا جنون آسا بود چرا که اونها مدت زمانی طولانی رو برای دیدن این اجرا انتظار کشیده بودند. من در اون شب سعی کردم یکی از حوله هایی رو که مایکل جکسون به میان جمعیت پرتاب میکرد از آن خودم کنم ولی متاسفانه تنها حوله ای که تونسته بودم به سختی تصاحب کنم توسط یک مرد گنده که پشت سرم توی جمعیت ایستاده بود با قدرت تمام از سر انگشتانم ربوده شد! والله فقط خدا میدونه که اون بابا با اون حوله چی کار میتونست داشته باشه !!بعد از اتمام کنسرت ما همگی به سمت هتل یورش بردیم تا بتونیم یک دور دیگه مایکل رو دیده و بهش بگیم که کنسرت تا چه اندازه عالی بوده است . مایکل برای لحظاتی بر روی بالکون هتل ظاهر گردید و با شادی شروع به دست تکان دادن برای ما و ارسال بوسه نمود . کمی بعد ، قایقی بر روی رودخانه پدیدار گشت که با آتش بازی زیبایی ، پیامی را برای مایکل جکسون ارسال مینمود:


اورینتال دوستت داره مایکل جکسون !!


و بلافاصله بعد از آن حجم انبوهی از آتش بازی به افتخار حضور مایکل جکسون ، آسمان بانکوک را همچون روز روشن ساخت . مایکل که از دیدن این آتش بازی ها حسابی لذت برده بود با شادی تمام شروع به کف زدن کرد و بیشتر و بیشتر برای حاضرین دست تکان داد . من فکر میکنم این حرکت کارمندان و خدمه اورینتال در آن شب ، اقدامی بسیار زیبا و پسندیده بود که خصوصاً در اوج جنجال مربوط به اتهامات زشت وارده بر مایکل جکسون ، ارزش آن را صد چندان می نمود . این حرکت به مایکل جکسون نشان داد که مردم جهان همچنان به او اهمیت داده و علی رغم همه دسیسه ها و نقشه های شومی که علیه او به راه افتاده ، همچنان او را باور داشته و به او عشق می ورزند .


سنگاپور:


توقف بعدی مایکل جکسون برای این تور ، سنگاپور بود .


سنگاپور بسیار متفاوت از بانکوک بود ؛ شهری به طرزی شگفت انگیز پاکیزه ، به دور از آلودگی هوا و بسیار مدرن و مترقی . مکان اقامت مایکل جکسون در سنگاپور ، هتل مشهور Raffles در نظر گرفته شده بود ؛ هتلی که ارتفاع آن تنها به اندازه دو طبقه بود . البته برخورد پرسنل هتل Raffles به هیچ عنوان به دوستانگی و متانت کارمندان هتل Oriental نبود . این افراد به هیچ عنوان رفتار مودبانه ای با گروه طرفداران مایکل جکسون که در جلوی هتل تجمع کرده و به فریاد زدن و آواز خوانی مشغول بودند از خود بروز ندادند . خدمه این هتل در تمام مدت حضور مایکل مشغول هل دادن و دور کردن ما از محوطه اطراف بوده و در اون اواخر ِحضور مایکل در سنگاپور حتی تهدید کردند که ما رو به دست نیروهای امنیتی خواهند سپرد تا بازداشتمون کنند !!

میشه گفت یه جورایی همه طرفدارهای اروپایی مایکل که در بانکوک بودند حالا در سنگاپور دور هم جمع شده بودند ؛ به انضمام اینکه این بار ، طرفداران جدیدی از کشور آلمان هم به جمع ما پیوسته بودند . در میان طرفداران حاضر در سنگاپور ، دخترکی اهل هلند به نام Freya هم خودنمایی میکرد که برای اهدای هدیه ای ویژه به مایکل به اونجا اومده بود . Freya به همراه طرفدار دیگری اهل هلند به نام Willy مجموعه ای نفیس شامل تعداد فراوانی عکس ِکودک که با کمک و همکاری طرفداران اروپایی آماده گردیده بود را به همراه داشت و قصد داشت آن را به همراه کتابی ویژه و زیبا به مایکل جکسون اهدا نماید . Freya این مجموعه را قبل از شروع نخستین کنسرت در سنگاپور به دست افراد و کارمندان مایکل داد و درست صبح روز بعد ، زمانی که در بیرون هتل کنار سایر طرفداران انتظار دیدار مجدد با مایکل جکسون را می کشید ، توسط پزشک معالج مایکل به داخل هتل فرا خوانده شد . دکتر ، گوشی تلفنی را به دستان دخترک داد و در طرف دیگر خط ... بله مایکل جکسون انتظار صحبت با او را میکشید !! مایکل از پشت تلفن به دخترک اطلاع داد که چقدر هدیه ارزشمند او را دوست داشته و اینکه در طول شب گذشته ساعت ها آن را در آغوش گرفته و با شادی و خوشحالی در گوشه و کنار اتاقش در هتل قدم زده است . مایکل همچنین به Freya اطلاع داد که این هدیه ، مکانی ویژه در نورلند خواهد داشت و اینکه در حقیقت ، این طرفداران هستند که دارو و طبیب واقعی او به شمار آمده و اینکه او حقیقتاً عاشقانه تک تک ایشان را دوست میدارد . از اونجاییکه کنسرتهای سنگاپور به فرم نشسته برگزار میشدند ، بنابر این ما هیچ شانسی جهت ورود به ردیف های نخست را در اختیار نداشته و در نتیجه تنها مجبور به تماشای کنسرت از راه دور و تعریف و تمجدید از نور پردازی ها و لیزر شوهای موجود بر روی صحنه شدیم !!


کنسرت نخست در سنگاپور در روز تولد 35 سالگی مایکل جکسون برگزار گردید و اعضای بند بلافاصله بعد از پایان اجرای JAM به نواختن موسیقی Happy Birthday برای مایکل پرداختند . مایکل هم با دیدن این اوضاع در حالیکه از شدت خجالت سرش را پایین انداخته و با لبخند بر روی صحنه قدم میزد ، انگشت اشاره اش را به علامت " ای پدرسوخته ها " (!!!) به سوی ایشان تکان میداد !!دانلود ویدیو


بعد از پایان کنسرت روز تولد و در اطراف هتل ، جمعی از طرفداران اروپایی در کنار پنجره اتاق مایکل جمع شده و در حالیکه بنر بزرگی در دست داشتند ، با آهنگهای مایکل جکسون همسرایی مینمودند . لحظاتی بعد مایکل در پشت پنجره نمایان گردید و سپس با لبخندی شیطنت بار و با اشاره سر از اونها خواست که داخل سوییت وی شده و او را همراهی نمایند !!! با دیدن این منظره ، دختری اهل آلمان به نام Nadine که بنر را در دست داشت به سرعت داخل هتل دوید و از پله ها به سمت اتاق مایکل در طبقه دوم بالا رفت . وقتی Nadine به اتاق مایکل رسید مایکل بنر را ازدستان دخترک گرفت و فدورای مشکی خود را بر سر او قرار داد و هر دو در کنار هم با این وضع در پشت پنجره هتل ظاهر شدند که این منظره ، جنون و هیجان حاضرین در پیاده روی کنار هتل را صد چندان نمود !!! دو نفر از طرفداران هم قبل از شروع کنسرت در همین مکان با مایکل ملاقات کرده بودند . بعد از Nadine ، فرصت در اختیار طرفدار دیگری به نام Helen اهل آلمان قرار گرفت تا نقاشی زیبایی که از مایکل کشیده بود را شخصاً تقدیم سلطان پاپ نماید . بعد از Nadine و Helen، دخترکی به نام Lily اهل لس آنجلس به اتاق مایکل جکسون رفت . به گفته هر سه این طرفدارها ، آنها موفق شدند عکسهای یادگاری دو نفره زیادی با مایکل در سوییت شخصی وی در هتل بیندازند که متاسفانه در نهایت هیچکدام از این عکسها به بیرون درز پیدا ننمود .متاسفانه دومین کنسرت در سنگاپور مجدداً به علت بیماری و اوضاع جسمی نامناسب مایکل کنسل گردید . این کنسلیشن یه جورایی درست در دقیقه 90 و زمانی که مایکل برای اجرای کنسرت به استادیوم وارد شده بود رخ داد !! بعد از این رخداد ، مایکل جکسون مجدداً نوار ویدئویی مخصوصی ضبط نمود و ضمن عذرخواهی از طرفداران ، تاریخ این اجرا را برای روز اول سپتامبر برنامه ریزی کرد . سرانجام این کنسرت نیز در تاریخ مقرر به اجرا در آمد و به نظر میومد که خوشبختانه مایکل مشکل خاصی را بعد از این اجرا احساس نکرده چرا که او تا حدود ساعت 3 بامداد بعد از اجرای کنسرت با شادمانی در فروشگاههای سنگاپور به خرید کردن پرداخت !


از طرف دیگر ، الیزابت تیلور نیز که جهت حضور در کنار مایکل جکسون به سنگاپور سفر نموده بود ، یک بعد از ظهر در حال خرید در فروشگاههای اطراف Raffles رویت گردید . او بسیار خوب و سر حال به نظر میرسید و زمانی که ما را ملاقات نمود ، نگاهی گرم و دوستانه به ما انداخت و برای ما با مهربانی دست تکان داد .


سرانجام ما یک روز قبل از خروج مایکل جکسون ، سنگاپور را ترک نمودیم اما بعدها شنیدیم که او در روز آخر اقامتش ، دو شمپانزه ای را که از باغ وحش جهت اهدا به هتل خریداری کرده بود با خود به هتل برده و حتی با آنها مراسم عکس برداری ویژه ای را بر بام هتل برگزار نموده بود !!

تایپه :


حضور مایکل جکسون در چین تایپه به قدری بی نظم و پر حاشیه بود که دیگه نمیشد بدتر از اون رو توی ذهن تجسم نمود ! قرار بود مایکل در Grand Formosa Regent Hotel اقامت داشته باشه . گویی دستفروشان و کاسبان محلی در تایپه همگی به خوبی از قبل از برنامه مایکل و محل اقامت او آگاهی داشتند چرا که به محض رسیدن ما به محل ، جهت خوش آمد گویی و شادمانی به سرعت شروع به توزیع حجم انبوهی بروشور و تی شرت با عکس ها و طرح های مختلف مایکل جکسون میان ما نمودند . نکته ای که منو خیلی در تایپه ذوق زده و شادمان کرد این بود که متوجه شدم عده ای از طرفداران لندنی و دوستان امجی فن هم وطنم هم جهت دیدار با مایکل جکسون به تایپه اومده و در کنار من و دوستان جدیدم قرار گرفته اند که به این خاطر بی نهایت خوشحال بودم . اونها از اتفاقات و وقایعی که بعد از خروج من در لندن رخ داده بود برای من تعریف کرده و حتی بهم خبر دادند که یکبار تصویر من رو در گزارش های خبری تلویزیون مشاهده کرده اند !! 


مایکل جکسون در غروب روز سوم سپتامبر در میان حجم انبوهی از عکاسان و خبرنگاران وارد فرودگاه تایپه گردید . در این سفر الیزابت تیلور و همسر جدیدش لری نیز وی را همراهی میکردند . الیزابت و لری به همراه گروه محافظان پیشاپیش ، مقدمات خروج او از فرودگاه را مهیا نموده بودند . پس از دقایقی پر اضطراب و مملو از آشوب و پریشانی در قسمت گیت های خروجی فرودگاه و پس از اینکه محافظین ، انبوه جمعیت را به سختی کنار زده و راه را جهت خروج مایکل و ورود او به اتوموبیل اختصاصی آماده نمودند ، او به سرعت و با حالتی نیمه ایستاده و خمیده همانگونه که در اغلب مواقع اینگونه عمل میکرد با سرعت فراوان راه خود را از میان جمعیت پیدا نموده و در چشم بر هم زدنی در میان صدای فریادهای جنون آسای جمعیت از دیدگان ناپدید شد . عکاسان و خبرنگاران که از دیدن مایکل در اون پیراهن ارغوانی به جنون اومده بودند ، شروع به فشار دادن ما و هل دادنمون کرده و به سختی و زور زیاد سعی میکردند در میان اون انبوه جمعیت راهی برای گرفتن عکس و فیلم از مایکل جکسون به دست بیارند ...دانلود ویدیو

Can you stretch to get taller?
پنجشنبه 16 شهریور 1396 08:14 ق.ظ
Amazing issues here. I'm very happy to see your post. Thank you
a lot and I'm looking forward to contact you.
Will you please drop me a mail?
How can you get taller in a week?
دوشنبه 30 مرداد 1396 05:00 ب.ظ
For the reason that the admin of this web page is working, no hesitation very soon it
will be famous, due to its feature contents.
http://gerrymalmgren.weebly.com/
چهارشنبه 28 تیر 1396 05:54 ب.ظ
Hey very interesting blog!
ankle an foot pain
دوشنبه 12 تیر 1396 08:13 ب.ظ
Howdy very cool website!! Guy .. Excellent .. Superb .. I will bookmark your
site and take the feeds additionally? I am glad to search out
so many helpful information here within the post, we'd like work out extra techniques on this regard, thank you for sharing.

. . . . .
foot pain after walking
پنجشنبه 1 تیر 1396 03:05 ق.ظ
Hi, Neat post. There's an issue along with your website in internet explorer,
may test this? IE still is the marketplace leader and a huge section of other people will
leave out your fantastic writing due to this problem.
http://angelicsuyama.blog.fc2.com
یکشنبه 7 خرداد 1396 05:32 ق.ظ
Saved as a favorite, I really like your website!
efficientwander14.jimdo.com
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 09:37 ب.ظ
Hi there, yup this paragraph is genuinely pleasant and I have learned lot of things from it concerning blogging.

thanks.
manicure
دوشنبه 21 فروردین 1396 06:01 ب.ظ
This is really interesting, You are an overly skilled blogger.

I have joined your feed and look forward to searching for more of your fantastic post.
Additionally, I have shared your site in my social networks
manicure
دوشنبه 21 فروردین 1396 12:43 ب.ظ
Heya i'm for the first time here. I came across this board
and I find It truly useful & it helped me out much. I hope to give something back
and help others like you helped me.
manicure
سه شنبه 15 فروردین 1396 10:25 ق.ظ
You need to be a part of a contest for one of the most
useful sites on the web. I will highly recommend this blog!
manicure
شنبه 12 فروردین 1396 10:46 ق.ظ
Thanks for your marvelous posting! I quite enjoyed reading
it, you will be a great author. I will make sure to bookmark your blog and definitely will come back in the foreseeable future.
I want to encourage that you continue your great posts, have a nice
holiday weekend!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر